Rüya Gibi Bir Kaş Tatili Sizi Bekliyor

Biz

Biz


7 Oda, 1 Teras, 8 Pansiyon
Sekiz Pansiyon olarak Kaş şehir merkezinin kalbindeyiz. Marinaya 150, otobüs terminaline 800 metre kadar yakınız.2 dakikalık hafif tempo yürüyüş ile sahile inmeniz işten bile değildir. Pansiyonumuzda kalabileceğiniz 12 odadan 5’ü şehir, 3’ü deniz manzaralıdır. Ama asıl manzara terastadır. Kaş Yarımadası, Meis, Liman ağzı ve Limana bakan Küplü Meyhane’ye birazdan geçeceğiz. İç mimaride Reporposing adı verilen yaklaşımdan beslenen pansiyonumuz, Asıl amaçları dışında kullanılan yaratıcı, bir o kadar da fonksiyonel tasarımla doludur. Her biri farklı tarzda düşünülen odalarımız, Kaş tatilinizin konforlu dinlenme durakları niteliğindedir. Mini-Bar’ı ve uydulu LCD TV’yi eksik etmediğimiz odalarımızda Wi-Fi da iyi çekmektedir. 

Biz burada, her sabah taze bir başlangıç yapıyoruz.

Doyurucu kahvaltınız mükemmel Kaş gününüze erkenden başlayabilmeniz için ister terasta, ister odanızda sizi bekliyor olacak. Uykusuna düşkün olanlar için geç kahvaltımızın olduğunu da ayrıca belirtelim.

Kafanıza göre Teras,

Keyfinize göre Küplü Meyhane…

Sekiz Pansiyon’un tepesinde yer alan eşsiz Kaş Yarımadası manzaralı terasta, dinlenmek, yemek, içmek, kitap okumak, müzik dinlemek, müzik dinletmek, sevgiliyle bir çift laf etmek, arkadaşlarla takılmak, keyfine bakmak günün her anı serbesttir. Terasımız, Kaş güneşi batarken Küplü Meyhane’ye dönüşür. Pek keyifli akşamüstü demlenmeleri, tadı damaklarda kalacak Akdeniz ve Ege lezzetleri ile tatlanır, müziğin ruhunuzu beslemesiyle zengin bir ziyafete dönüşür. Sekiz Pansiyon’a gelen herkes Küplü Meyhane’nin tadına bakmalıdır.

Biz